تحصیل در اتریش

آیا شما نیز رویای تحصیل در کشور رشته کوههای آلپ،کشور احاطه شده در میان صنوبر های تنومند صد ساله و کوههای شکوهمند و سفیدپوش را در سر می پرورانید؟نظرتان در مورد یک تفریح خوشایند و قدم زدن آهسته در وین پایتخت اتریش چیست؟اتریش کشور سوسیس های لذیذ و زادگاه پدر روانشناسی مدرن- زیگموند فروید – و مهد تاریخ کهن فوق العاده غنی رم باستان است.

جمهوری اتریش محصور در خشکی در اروپای مرکزی به فرهنگ غنی سیاسی و آموزش و هنری خود می بالد.به همین علت این کشور موقعیتی ایده آل برایتحصیل در خارج کشور است.اکثریت قریب به اتفاق دانشجویان این کشور با هر ملیتی در مدت کوتاهی با آداب و رسوم این کشور انس می گیرند.

کشور اتریش رویای دانشجویان خارجی است و فرصت های نامحدود و نابرابری در بهترین کالجا ها و دانشگاه ها برای آنها مهیا می سازد. می توانید تصور کنید در میدان یک شهر باستانی قدم می زنید و به سمت کلاس درسی در یک قصر واقعی می روید؟در کلاسهای درس به زبان آلمانی مهارتهای زبانی شما چقدر تقویت می شود؟ دانشجویان تاریخ به مطالعه معماری  شورانگیز در گذشته و حال اتریش و در کل اروپا در هر دو ملل باستانی و مدرن علاقمند هستند.

کشور اتریش برنامه های آموزشی گسترده و آکادمی های  رقابتی و تاریخ شگفت انیز و نیز تجربیات قابل توجه فرهنگی را به دانشجویان خود ارائه می دهد.اطمینان داشته باشید که با تحصیل در اتریش علاوه بر آنکه می توانید افق فکری خود را به عنوان یک دانشجو گسترش دهید بلکه می توانید از گذشته بیاموزید و در عصر حاضر کنکاش کنید

تحصیل در اتریش

 

 کشور اتریش با داشتن دولتی که سعی کرده اقتصاد آلمان را سرلوحه اقتصاد جامع خود و آسایش و رفاه کشور هایی نظیر سوئیس را سرلوحه کار خویش قرار دهد ، از طرفی میتواند مقصدی مناسب برای افراد متقاضی ادامه تحصیل در اروپا و از طرفی اقامتگاه مناسبی جهت بنا نهادن شرایط ادامه زندگی برای افراد با شرایط متفاوت می باشد .

تحصیلات در کشور اتریش هنوز با هزینه کم صورت میگیرد و این کشور با توجه به جمعیت بسیار کمی که دارا می باشد ، شرایط اخذ ویزای تحصیلی و اقامتدر این کشور را تسهیل نموده است . زبان اصلی کشور اتریش آلمانی است .

 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر از دانشگاه های اتریش به این صفحه مراجعه کنید.