علوم پزشکی در مالزی
پزشکی در اروپا
تحصیل پزشکی در اروپا به زبان انگلیسی

قدم اول

قدم دوم

قدم سوم

قدم چهارم

قدم پنجم

پنج گام برای اعزام دانشجو

مشاوره اولیه

اولین قدم برای اقدام جهت تحصیل در خارج از کشور بررسی شرایط شما، انجام مشاوره و انتخاب کشور، مقطع و رشته تحصیلی است.شما می توانید با پر کردن فرم مشاوره یا تماس با موسسه و یا مراجعه حضوری بصورت رایگان مشاوره اولیه را انجام دهید.

عقد قرارداد و آماده کردن مدارک

قدم دوم بستن قرارداد و تهیه مدارک است.کارشناسان ما با توجه به شرایط شما مدارک مورد نیاز را به شما اعلام می کنند و پس از آماده شدن مدارک امور مربوط به ترجمه و تاییدات مورد نیاز انجام می گیرد.

اخذ پذیرش

در این مرحله مدارک آماده شده برای نماینده موسسه در کشور مربوطه ارسال می شود و امور مربوط به اخذ پذیرش در آن کشور انجام می پذیرد.

اخذ ویزا

برای گرفتن ویزا باید مدارک مورد نیاز به سفارکشورمربوطه ارائه گردد.با توجه به ینکه فرآیند و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای هر کشور متفاوت می باشد و پیچیدگی های خاص خود را دارد.

اعزام و انجام امور اقامت

بعد از آماده شدن ویزا باید نسبت به تهیه بلیط اقدام نمود.بعد از رسیدن به کشور مربوطه باید امور مربوط به اقامت در کشور مربوطه انجام شود.
جستجو
آمار وب سایت
» امروز : 46
» دیروز : 82
» ماه : 506
» ماه قبل : 6
» سال : 4917
» سال قبل : 29777
» کل : 607730
كاربران:
»  كاربران آنلاين : 1
آرشیو ماهانه

موسسه فرهنگی پژوهندگان عصر برنا (با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ) ، توسط تعدادی از فرهنگیان با سابقه که دارای تجارب ارزشمندی در سیستم آموزش و پرورش و وزارت علوم ایران و خارج از کشور می باشند، تاسیس گردیده که با سوابق طولانی در این مسیر راهنمای خوبی برای دانشجویان و پژوهندگان علوم در رشته ها و در مقاطع مختلف تحصیلی می باشند. 


مهمترین ویژگی این گروه فرهنگی این است که دارای تجربه و تحصیل در خارج از کشور بوده و می توانند تجارب و اطلاعات به روز خود را دراختیارعلاقه مندان به ادامه تحصیل در خارج از کشور بگذراند که این امر مهم نقش بسیار موثری در ادامه تحصیل و آینده علمی و فرهنگی جوانان علاقه مند به ادامه تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور دارا می باشد. تا بدین وسیله جوانان عزیز با کسب دانش و مهارتهای علمی روز از طریق تحصیل در دانشگاههای معتبر دنیا جهت انتقال علوم روز و ارائه خدمت بیشتر به هموطنان عزیزمان در ایران موفق باشند.