وب سایت رسمی موسسه پژوهندگان عصربرنا زمرد - موسیقی در اتریش
موسیقی در اتریش
موسیقی در اتریش

مموسیقی در اتریش

 

موسیقی در اتریش

کنسرواتوار موسیقی وین دوره های آموزشی که برای دوره اول 8 ترم و برای دوره دوم 4 ترم به طول می انجامد، ارائه می دهد.شرایط سنی برای اقدام حداقل 16 سال و برای حداکثر سن محدودیتی وجود ندارد. هر سال تحصیلی متشکل از 2 ترم می باشد.دانشجویانی که پذیرفته می شوند در مقطع تحصیلی مناسب خود قرار می گیرند و لزوما نباید از سال اول شروع به تحصیل نمایند. دانشجویان می توانند سازهای : ویولن ، ویولونسل، ویولن بزرگ، کنترباس، گیتار، فلوت، رکوردر، کلارینت، ساکسیفون، باسون، ترومپت، کرنا، ترومبون، توبا، پیانو، آواز، آکاردئون، ارگان، رهبری ارکستر و آهنگسازی. علاوه بر آموزش سازها ، سرفصل هایی که در کنسرواتوار آموزش داده می شود عبارتند از : پارالل پیانو، تئوری موسیقی، هماهنگی و ترکیب الحان، نت خوانی/آموزش شنیداری، تجزیه و تحلیل ساختاری، تاریخ موسیقی ، ارکستر، موسیقی مجلسی،گروه کر، زبان ایتالیایی برای خوانندگان، آموزش سخنرانی، مطالعات ابتدایی موسیقی،مبانی آموزش و پرورش و روانشناسی و مطالعات فرهنگی . تمامی کلاس ها به زبان آلمانی برگزار می گردند. برای دوره های مختلف است سرفصل ها متفاوت باشد.

دانشجویانی که در آزمون ورودی کنسرواتوار موسیقی که در ایران برگزار می گردد، پذیرفته شوند و سطح آنها هنوز به میزان لازم بالا نیست، باید در کلاس های دوره ابتدایی شرکت کنند. این دوره حداقل 2 ترم و حداکثر 4 ترم طول می کشد. در این کنسرواتوار موسیقی دانشجویان برای مدرسی یا اخذ دیپلم هنری آموزش می بینند. هر دو دوره 8 ترم برای بخش اول و 4 ترم برای بخش دوم طول می کشد. پس از پایان موفقیت آمیز تحصیلات توسط دانشجویان ، به آنها از جانب کنسرواتوار دیپلم هنری اعطا خواهد شد که در سطح بین المللی شناخته شده است و زیر نظر دولت اتریش و با مجوز دولت اتریش است.

 

آزمون ورودی

 

پذیرش در کنسرواتوار موسیقی از طریق آزمون ورودی رسمی انجام می گیرد.

متقاضیانی که در تست قبول می شوند اما بلافاصله جای خالی وجود نداشته باشد، در لیست انتظار قرار خواهند گرفت، که پذیرش آنها برای ترم های بعد نیز معتبر خواهد بود. متقاضیانی که در آزمون ورودی کنسرواتوار قبول می شوند، اجازه تحصیل در کنسرواتوار موسیقی را دریافت می نمایند. درصورتیکه متقاضی قبول نشود باید در مرحله بعدی آزمون شانس خود را بیازماید.

 

دوره مطالعات ابتدایی

 

اولین مرحله از تحصیل برای متقاضیانی که نشان داده اند که از استعداد خوبی برخوردار هستند اما هنوز برای شرکت در دوره های حرفه ای آماده نیستند، مطالعات ابتدایی است.

این دوره برای متقاضیانی است که شرایط آنها طوری تشخیص داده شود که آنها بعد از گذراندن 4 ترم به استانداردهای لازم برسند.

دانشجویان باید تعداد واحدهای درسی مشخصی را با موفقیت بگذرانند.

درپایان دوره دانشجویان این فرصت را دارند که وارد دوره های حرفه ای شوند. این دوره حداکثر 4 ترم طول می کشد و کلاس های درس اصلی ، 50 دقیقه در هفته برگزار می گردد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در آزمون ورودی کنسرواتوار با موسسه تماس بگیرید.

021-22846865

021-22843942

 


تحصیل در اتریش,موسیقی در اتریش,کنسرواتوارهای اتریش

نام و نام خانوادگي
پست الکترونیک
وب سایت
پیام
كد امنيتي